Odkryj sekrety skutecznej i trwałej redukcji wagi

You are currently viewing Odkryj sekrety skutecznej i trwałej redukcji wagi

Każda z nas pragnie czuć się dobrze w swoim ciele. Piękno jest od wieków wpisane w naszą kulturę i, mimo że jego kanony zmieniały się niejednokrotnie, to jednak szczupła i wysportowana sylwetka zawsze wzbudzała podziw. Odkryj sekrety skutecznej i trwałej redukcji wagi

Nadmierne kilogramy mogą skutecznie odebrać pewność siebie i spowodować, że czujemy się źle same ze sobą. Stajemy się coraz bardziej zamknięte i stopniowo wycofujemy się z dotychczasowego życia. Aby zmienić tę sytuację, przeglądamy Internet w poszukiwaniu najnowszej diety, super skutecznego specjalisty lub zabiegu. Jednak pomimo wielu prób nie udaje nam się osiągnąć trwałego efektu.

Dlaczego tak się dzieje?

Przyczyn braku skuteczności podejmowanych przez nas wysiłków związanych z redukcją wagi jest wiele. Aby nasze ciało pięknie wyglądało od zewnątrz, musimy w pierwszej kolejności zadbać o nie od środka. Zanieczyszczone środowisko, w jakim żyjemy oraz zła jakość jedzenia bardzo mocno odciskają się na naszym zdrowiu i wyglądzie. Nagromadzone w organizmie toksyny oraz zbędne pozostałości przemiany materii zaburzają prawidłowy przebieg procesów trawiennych i uniemożliwiają wchłanianie substancji odżywczych. Dlatego tak ważne jest, aby zadbać o regularne oczyszczanie organizmu. Przywrócony w ten sposób stan homeostazy jest pierwszym krokiem w skutecznym procesie trwałej redukcji wagi.

Co nie pozwala nam dojść do celu?

Codzienne obowiązki sprawiają, że wiele rzeczy wykonujemy automatycznie. Tak samo jest z naszymi myślami. Nie analizujemy tego, jaki obraz siebie mamy w głowie. Gdy cały czas mówimy sobie „Jestem gruba! Nigdy nie uda mi się schudnąć! Na pewno nie zmieszczę się w tę sukienkę!” – tak się dzieje. To, co powtarzamy sobie każdego dnia, powoduje, że staje się to naszą rzeczywistością. Dopóki nie zmienimy naszego myślenia, nie osiągniemy naszego celu. Aby to się wydarzyło, w naszym sercu musi pojawić się ogromne pragnienie zmiany które nie pozwoli nam się poddać. Dlatego tak ważna jest praca z mindsetem oraz stworzenie nowego obrazu samej siebie.

Dlaczego w procesie redukcji wagi ważne jest wsparcie?

Odchudzając się, bardzo często doświadczamy chwil zwątpienia, zwłaszcza wtedy gdy efekty nie są od razu widoczne. Często poddajemy się i rezygnujemy z diety lub treningów. Warto wtedy otaczać się osobami, które pragną tego co my. Wsparcie kobiet, które doświadczają tych samych wątpliwości oraz spadków motywacji sprawia, że wracamy na właściwe tory i szybko osiągamy nasz cel sylwetkowy. Dołączając do grup, w których możemy w każdej chwili poprosić o pomoc, sprawia, że na powrót nabieramy wiary w siebie i sił do działania.

Połączenie wszystkich powyższych elementów pozwala w łatwy i przyjemny sposób przejść przez zdrowy proces odchudzania bez uciążliwych diet i długich treningów. Zapewnia utrzymanie stałych efektów, a co za tym idzie, pozwala nam stać się pewnymi siebie, odważnymi kobietami z dumą idącymi po swoje marzenia. Uczy, jak na stałe zmienić swoje myślenie oraz nawyki tak, aby efekty naszego działania utrzymały się na całe życie.

I taki właśnie jest Program Całościowej Kobiecej Metamorfozy, którego jestem ambasadorką i współautorką. Powstał on z potrzeby pomocy kobietom w staniu się Piękną Program jest nie tylko sumą doświadczeń, wiedzy medycznej, dietetycznej, trenerskiej i kosmetologicznej, ale również pracy mentalnej. A po więcej podobnych porad zaglądaj do magazynu nowoczesnych kobiet.

Redakcja e-Wenus.pl

Wyjątkowy cyfrowy magazyn i najlepszy kobiecy portal e-Wenus.pl tworzony jest przez kobiety i dla kobiet. Magazyn o współczesnym świecie widziany oczami kobiet porusza istotne dla nich tematy. Naszymi czytelniczkami są kobiety nowoczesne, czyli:
  • Przedsiębiorcze Polki prowadzące własne firmy i działalność nierejestrowaną, a także te pracujące na etacie.
  • Mamy poświęcające się macierzyństwu lub łączące pracę zawodową z wychowywaniem dzieci.
  • Kobiety niezależne i singielki, które mają odwagę żyć według własnych zasad.
Chcemy być inspiracją dla innych kobiet dzielić się poradami na wiele życiowych kwestii i zachęcać do rozwoju w każdej dziedzinie życia. Piszemy o wydarzeniach i książkach dla kobiet, a także o finansach, stylu życia, pracy i biznesie, hobby, ezoteryce, rozwoju osobistym, modzie, urodzie, zdrowiu, zakupach, kulturze, wnętrzach i kobiecych pasjach jak np. w cyklu artykułów pt. Pasjonatki.