e-magazyn i portal nowoczesnych kobiet

Wenus to najjaśniejsza planeta w układzie słonecznym oraz imię rzymskiej bogini miłości. Zainspirowani nią postanowiliśmy stworzyć e-Wenus.pl, czyli magazyn nowoczesnych kobiet, które łączą wspólne wartości.

Misja kobiecego magazynu e-Wenus.pl

Naszą misją jest wspieranie, inspirowanie i informowanie kobiet nie tylko w biznesie i miejscu pracy, ale także w życiu. Doskonale rozumiemy wyzwania, przed którymi kobiety stają w dzisiejszych czasach. Dołącz do społeczności nowoczesnych kobiet – ambitnych, silnych, odważnych i odnoszących sukcesy w życiu osobistym i zawodowym. Wspólnie rozbijemy szklane sufity i sięgniemy gwiazd.

Kim jest nowoczesna kobieta?

Współczesne kobiety to dziewczyny, partnerki, żony, matki, przyjaciółki i towarzyszki życia pracujące na etacie, zajmujące się domem, prowadzące firmy albo poszukujące swojej życiowej drogi. Niektóre z nich to singielki, inne to niezależne kobiety, a jeszcze inne łączą macierzyństwo z rozwojem zawodowym. Choć są tak różne, to mają odwagę żyć według własnych zasad i rozumieją, że inni mogą mieć odmienne zdanie. Potrafią doskonale zarządzać własnymi pieniędzmi, spełniają własne marzenia, kochają siebie i dbają o siebie na wielu płaszczyznach.

Magazyn nowoczesnych kobiet

Magazyn o współczesnym świecie widziany oczami kobiet, prowadzony jest przez kobiety i dla kobiet. Porusza tematy dla nich ważne, a więc pracę i biznes, macierzyństwo, rozwój osobisty, modę i urodę, rękodzieło, finanse, kulturę, podróże i kulinaria. Piszemy o wszystkim, co ważne dla współczesnych kobiet. Nowoczesne kobiety to ambasadorki życia, które celebrują wyjątkowe chwile, inspirują i edukują do przesuwania swoich granic. Wyróżnia je finezyjny gust, mnóstwo marzeń i planów, ale także chęć realizowania się na wielu różnych płaszczyznach.

Nowoczesne kobiety to ambasadorki życia

Kobiety żyjące w dzisiejszych czasach są charyzmatyczne, przedsiębiorcze, kreatywne, silne i odważne. Troskliwie dbają o najbliższych, ale także potrafią zadbać o siebie i spełniać własne marzenia. Nie boją się podejmować wyzwań, potrafią sięgać po więcej, coraz częściej mają odwagę podejmować trudne decyzje, a także realizować się na różnych płaszczyznach. I takie też są nasze czytelniczki, które żyją uważnie, lecz na własnych zasadach i w poczuciu kobiecej wspólnoty.

e-Wenus.pl - nagazyn nowoczesnych kobiet

Społeczność nowoczesnych kobiet

Współczesne kobiety żyją według własnych zasad. Są otwarte na nowe wyzwania i świadome własnych zalet. Dbają o siebie holistycznie, łącząc aktywność fizyczną, luksusową pielęgnację, dietę z technikami relaksacyjnymi takimi jak joga, masaże, odpoczynek i podróże. Chcą się rozwijać, łączyć życie rodzinne z zawodowym być niezależne oraz mieć stabilne i spokojne życie. Lubią podróżować, mają pasje, własne hobby i zainteresowania. Chętnie czytają książki i poradniki dla kobiet, biorą udział w wydarzeniach i eventach dla kobiet oraz dbają o życie kulturalne.