Rodzice Nowej Ery

You are currently viewing Rodzice Nowej Ery

Pole serca — codzienna praktyka. Stan, od którego wszystko się zaczyna. Z drogi gwiezdnej ku Narodzinom na Ziemi. Ten temat bardzo ma się do etapu ciąży, porodu, przebiegu tego cyklu, a także rzutuje na relację ze swoim dzieckiem, na nową życiową rolę. Kim są rodzice nowej ery, czyli wyjątkowe macierzyństwo i ojcostwo?

 

Kim są kryształowe dzieci?

W dzisiejszych czasach na Ziemię schodzą kryształowe dzieci tj. dzieci o bardzo wysokiej częstotliwości, które potrzebują odpowiednich warunków, by móc tutaj zagościć. Mniej istotny jest wiek przyszłych rodziców, a raczej ich świadomość, połączenie z samym sobą, częstotliwość wibracyjna. Można zaobserwować w naszym społeczeństwie, że kobiety po 40-stym, a nawet po 50-tym roku życia zaczynają czuć naturalnie i na nowo instynkt macierzyński, a ich ciała wykazują do tego jak najlepsze predyspozycje. Natury nie da się oszukać. To ona wyznacza szlaki swą mądrością. W tym momencie na Ziemi najważniejsze są wysokie wibracje, czyli wibracje Miłości. Świadomi rodzice czują, kim są, czym jest cud nowego życia. Swoje życie opierają nie na strachu, a na miłości i w takich warunkach kryształowe dzieci mają szanse przejawiać swój niesamowity potencjał — geniusz.

 

Niepłodność i problemy z zajściem w ciążę

Równolegle wiele par boryka się z problemami w polu rodzicielskim tj. tematem niepłodności. Wszystkie tego typu zaburzenia ukazują jedynie jakiś wewnętrzny konflikt, ponieważ z natury wszyscy jesteśmy płodni. Niepłodność bardzo często prosi o zatrzymanie, o zmianę, oczyszczenie ciała, a na pewno skłania do zanurzenia się w swoją duchową stronę, by mógł zrealizować się najwyższy potencjał rodziny. Dlatego w wielu przypadkach wielowymiarowe przygotowania do ciąży, przygotowania pod różnym kątem (ciało, mentalność, duch) są bardzo ważnym elementem, który nawołuje do odkrycia wewnętrznej mądrości, naznacza piękno świadomego poczęcia, przebiegu całej ciąży, a także porodu i etapu rodzicielstwa.

 

Kosmiczne połączenie z dzieckiem

Ja specjalizuję się właśnie w tych obszarach — od kosmicznego połączenia z dzieckiem jeszcze przed zapłodnieniem po jego przyjście na świat. Tematy Płodności i Niepłodności są mi tak samo bliskie, przypominam rodzicom o ich naturze miłości poprzez rozmowy i sesje, uczę połączenia ze swoją najwyższą istotą/z Miłością, które zostaje odnowione w nich już na zawsze i odmienia wszelkie dotychczasowe perspektywy życia. Towarzyszę kobietom/parom w okresie okołoporodowym, przygotowując ich mentalnie, emocjonalnie, fizycznie i duchowo do przyjścia dziecka na świat i do naturalnego porodu m.in. poprzez świadomość aktualnych warunków energetycznych na ziemi, w tym rodzaju i potrzeb dusz schodzących do danej pary/małżeństwa. Wszystkie te działania opierają się właśnie na tytułowym Polu serca, a sesje ze mną uczą tej praktyki, by móc samodzielnie się rozwijać, żyć w miłości, zdrowiu i harmonii.

 

Praktyka

Miłość jest kompasem we wszystkim. Serce obejmuje wszystko. I nie mam tutaj na myśli tylko naszego fizycznego serca. Pole serca zawiera w sobie wszystko: naszą duszę, ciało — wszystko. Jest najpotężniejszym ośrodkiem, jaki istnieje. Pole serca emituje częstotliwość Miłości/ Boga/Wdzięczności. Gdy miewamy problemy lub schorzenia i tę niższą wibrację zaprosimy w świadomej obecności do pola swojego serca, zacznie ono harmonizować ją do swojej wysokiej wibracji i częstotliwości. Nie jest to jednak jednorazowy wyczyn, a nauka trwania w tym stanie nieustannie, pogłębianie go, doświadczanie z tego poziomu życia.

Ból i traumy wychodzą przy okazji tego doświadczania, ale nie powinny być one jedynym powodem nawiązania kontaktu ze swoim polem serca. Jeśli jednak to one przywołały Cię do przebudzenia, to dobrze jest pamiętać, że nie powinniśmy funkcjonować jedynie na zasadzie „jak trwoga to do Boga”, a ustanowić to połączenie cudowną rutyną dnia codziennego.

Nasze serce wraz z każdą praktyką będzie otwierać swe pole coraz szerzej i tworzyć rzeczywistość spójną z wewnętrzną prawdą osoby. Strach będzie natomiast pomniejszał swe pole, robiąc miejsce naturalnie pamięci tego, kim każdy z nas jest. Połączenie z własnym sercem — z własną istotą — i przebywanie w tym stanie napawa naszą rzeczywistość światłem i miłością. Z tego miejsca doświadczamy wszelkich odpowiedzi oraz rozwiązań wielu wewnętrznych konfliktów, w tym np. właśnie niepłodności. Wszyscy chcą być szczęśliwi i te nowe, schodzące na ziemię życia — niewinne i czyste takiej rzeczywistości chcą doświadczać i z taką rzeczywistością są wibracyjnie zgodne. A my, jako gotowi na to rodzice, cudownie jeśli zapewnimy im swoim przykładem właśnie taką życiową przestrzeń — skąpaną w miłości, w połączeniu z głębią serca/Boga/natury.

Głęboka miłość — połączenie z polem serca, buduje najpiękniejsze relacje, wznosi na wyższy poziom zrozumienia i pojmowania tej rzeczywistości. I tego wszyscy tu się uczymy, a każda droga jest indywidualna, każdy „otwiera oczy” w swoim czasie, każdy jest bardzo ważnym elementem tego świata. Świadome przebywanie w sercu/w miłości odżywia, naprawia nasze komórki, oczyszcza naleciałości z poprzednich wcieleń, karm z innymi, harmonizuje. Bo serce samo w sobie zawsze jest czyste. Możemy odczuwać czasami ciężkość w jego promieniach, ale to pokazuje tylko rany i ból, który nosimy, to co zasłaniania nam jeszcze czysty obraz świata. Wszystko to jest wskazówką/przypomnieniem do życia w jeszcze głębszym zakotwiczeniu w Miłości. Dociekanie powodów bólu, zagłębiania się w pytania „dlaczego?” angażuje tylko strukturę ego, natomiast w polu serca pozostaje tylko doświadczanie najważniejszej odpowiedzi: Miłość, bez warunków. I to jest najważniejszy kierunek.

 

Milena Rogowska – doula nowego życia, psychoterapeutka, przewodniczka duchowa, pisarka, twórczyni projektów Rodzice Nowej Ery i Dzika Kobieta. Natura od zawsze była dla mnie największą inspiracją.

Redakcja e-Wenus.pl

Wyjątkowy cyfrowy magazyn i najlepszy kobiecy portal e-Wenus.pl tworzony jest przez kobiety i dla kobiet. Magazyn o współczesnym świecie widziany oczami kobiet porusza istotne dla nich tematy. Naszymi czytelniczkami są kobiety nowoczesne, czyli:
  • Przedsiębiorcze Polki prowadzące własne firmy i działalność nierejestrowaną, a także te pracujące na etacie.
  • Mamy poświęcające się macierzyństwu lub łączące pracę zawodową z wychowywaniem dzieci.
  • Kobiety niezależne i singielki, które mają odwagę żyć według własnych zasad.
Chcemy być inspiracją dla innych kobiet dzielić się poradami na wiele życiowych kwestii i zachęcać do rozwoju w każdej dziedzinie życia. Piszemy o wydarzeniach i książkach dla kobiet, a także o finansach, stylu życia, pracy i biznesie, hobby, ezoteryce, rozwoju osobistym, modzie, urodzie, zdrowiu, zakupach, kulturze, wnętrzach i kobiecych pasjach jak np. w cyklu artykułów pt. Pasjonatki.