Pióropuszki, czyli kolczyki z piór

You are currently viewing Pióropuszki, czyli kolczyki z piór

Kolczyki z piórek to rękodzieło, które tworzę mniej więcej od roku. Czasem mniej, czasem więcej… Wszystko zależy od czasu, ale także nastoju. Zależy mi, aby tworzyć je w lekkości, dawać im dobrą energię i w każdą parę włożyć „serce”.

 

Jak to się stało, że tworzę Pióropuszki?

Skąd moja miłość do „piór”? Marzyły mi się kolczyki z piór. Takie moje, w moich kolorach, w moim stylu… Bogate, ale z umiarem. Takie, które nie będą czekały na specjalną okazję. Moja cudownie zdolna, bliska i wspierająca koleżanka Joanna wprowadziła mnie w świat tworzenia. I tak wspólnie stworzyłyśmy pierwsze kolczyki. Nie pomyślałabym, że tak mnie to wciągnie! Powstały pierwsze, drugie i kolejne. Postanowiłam pokazać je światu. Zabrałam je na Święto Ziół i tam kilka par znalazło swoje właścicielki. Przyszedł czas na nazwę i tak powstały: „Pióropuszki – Stworzone w lekkości, by podarować Ci piękno”

Jak powstała nazwa mojej marki?

Cudownie mieć obok siebie wspierających ludzi! Z głowami pełnymi pomysłów. Kreacja? Tak! Nazwa i hasło to dzieło moje, mojej córki i mojej siostry. Tworzenie kolczyków to moja pasja. Uwielbiam ich lekkość i swobodę, jakiej dodają. Ten moment, kiedy Kobiety wybierają odpowiednią dla siebie parę i błysk w oku, kiedy czują, że to właśnie te. Uwielbiam!

 

Co symbolizują pióra?

Pióra są symbolem wolności, uduchowienia i lekkości. To dzięki nim ptaki mogą unosić się na wietrze, są powiązane z żywiołem powietrza. Są także symbolem ludzi, którzy dużo podróżują – podobnie jak ptaki nie znają granic. Ja wierzę, że kolczyki z piór dodają lekkości i wolności. Sam moment układania piór, dobierania to dla mnie przyjemność kreacji. Z przyjemnością obserwuję, jak ozdabiają, dodają pewności siebie. Wszystko by podarować PIĘKNO!

 

Może jedne z nich są przeznaczone właśnie dla Ciebie?

Może masz ochotę, abym zrobiła dla Ciebie takie, jakie podpowiada Ci serce?

Jeśli tak jak ja marzysz o kolczykach z piór – ZAPRASZAM!

Redakcja e-Wenus.pl

Wyjątkowy cyfrowy magazyn i najlepszy kobiecy portal e-Wenus.pl tworzony jest przez kobiety i dla kobiet. Magazyn o współczesnym świecie widziany oczami kobiet porusza istotne dla nich tematy. Naszymi czytelniczkami są kobiety nowoczesne, czyli:
  • Przedsiębiorcze Polki prowadzące własne firmy i działalność nierejestrowaną, a także te pracujące na etacie.
  • Mamy poświęcające się macierzyństwu lub łączące pracę zawodową z wychowywaniem dzieci.
  • Kobiety niezależne i singielki, które mają odwagę żyć według własnych zasad.
Chcemy być inspiracją dla innych kobiet dzielić się poradami na wiele życiowych kwestii i zachęcać do rozwoju w każdej dziedzinie życia. Piszemy o wydarzeniach i książkach dla kobiet, a także o finansach, stylu życia, pracy i biznesie, hobby, ezoteryce, rozwoju osobistym, modzie, urodzie, zdrowiu, zakupach, kulturze, wnętrzach i kobiecych pasjach jak np. w cyklu artykułów pt. Pasjonatki.