Piękne i pachnące wyroby z wosku sojowego z pracowni ,,Zołza tworzy”

You are currently viewing Piękne i pachnące wyroby z wosku sojowego z pracowni ,,Zołza tworzy”

Nazywam się Agnieszka i tworzę świece o różnych kształtach i zapachach z wosku sojowego, który w przeciwieństwie do parafiny jest roślinny i bezpieczny dla naszego zdrowia.

Moja przygoda ze świecami rozpoczęła się trzy lata temu od zawieszek zapachowych, które w styczniu 2022 roku jako pierwsze w Polsce uzyskały Certyfikat Rękodzieła Artystycznego. Przez ostatnie dwa lata intensywnie się szkoliłam i zdobywałam wiedzę oraz zaufanie klientów. Zakochałam się w wosku sojowym i zapachach, a moim marzeniem był sklep stacjonarny i pracownia, w której będę mogła tworzyć i mieć artystyczny nieład (haha). Udało się! Właśnie jestem na etapie otwierania takiego sklepu z moimi produktami i piękną pracownią.

Zołza Tworzy to nazwa mojej małej manufaktury i towarzyszy mi od początku. Nazwa powstała, kiedy jeszcze nie wiedziałam, że tak potoczy się moja przygoda ze świecami. Zołza to tak naprawdę cała ja, ale oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Zdobyłam zaufanie klientów, którzy chętnie wracają po moje produkty. Cieszę się, że świadomość ludzi jest większa i chętnie sięgają po nie tylko piękny i pachnący, ale również zdrowy produkt.

Największą satysfakcję sprawia mi tworzenie zestawów na prezent, dopieszczanie ich dodatkami z suszonych kwiatów, kokardek, złotka, czasem perełek i innych ozdób. Jeśli chcesz sprawić komuś taki prezent jakim jest piękne rękodzieło, napisz do mnie! Moje prace możesz obejrzeć na następnej stronie, zapraszam!

Redakcja e-Wenus.pl

Wyjątkowy cyfrowy magazyn i najlepszy kobiecy portal e-Wenus.pl tworzony jest przez kobiety i dla kobiet. Magazyn o współczesnym świecie widziany oczami kobiet porusza istotne dla nich tematy. Naszymi czytelniczkami są kobiety nowoczesne, czyli:
  • Przedsiębiorcze Polki prowadzące własne firmy i działalność nierejestrowaną, a także te pracujące na etacie.
  • Mamy poświęcające się macierzyństwu lub łączące pracę zawodową z wychowywaniem dzieci.
  • Kobiety niezależne i singielki, które mają odwagę żyć według własnych zasad.
Chcemy być inspiracją dla innych kobiet dzielić się poradami na wiele życiowych kwestii i zachęcać do rozwoju w każdej dziedzinie życia. Piszemy o wydarzeniach i książkach dla kobiet, a także o finansach, stylu życia, pracy i biznesie, hobby, ezoteryce, rozwoju osobistym, modzie, urodzie, zdrowiu, zakupach, kulturze, wnętrzach i kobiecych pasjach jak np. w cyklu artykułów pt. Pasjonatki.