Piękna biżuteria z miedzi i kamieni naturalnych

You are currently viewing Piękna biżuteria z miedzi i kamieni naturalnych

Rękodzieło obecne było w moim życiu od najmłodszych lat. Odkąd pamiętam, zawsze coś dłubałam, dziergałam, szyłam, plotłam i wyklejałam. Temat biżuterii chodził mi po głowie od dłuższego czasu, ale ciągle odkładałam go na „kiedyś”. Poznaj wyjątkowe rękodzieło – biżuterię z miedzi i kamieni naturalnych.

Przełom przyszedł wraz z czterdziestymi urodzinami. Wtedy jasno poczułam, że chciałabym wykorzystać swoją energię do tworzenia czegoś pięknego, typowo kobiecego. Któregoś dnia, przeglądając media społecznościowe, natknęłam się na zapowiedź kobiecych warsztatów tworzenia leśnych talizmanów i pomyślałam – to jest TO! A gdy okazało się, że warsztaty odbywają się na ulicy sąsiadującej z siedzibą mojej firmy, to już wiedziałam, że to znak i po prostu muszę się tam znaleźć.

Szybko złapałam biżuteryjnego bakcyla. Tworzenie przynosi mi wiele satysfakcji, a największą radością stało się to, że moja biżuteria spotkała się z tak entuzjastycznym przyjęciem. Szybko znalazłam pierwsze i powracające po nowości klientki. Sam proces tworzenia jest dla mnie ogromnym relaksem. Zazwyczaj nie planuję niczego konkretnego gdy zasiadam do pracy. Wyłączam głowę i daję rękom działać. Wtedy rezultaty są najlepsze. Kiedy tylko mogę, przenoszę się z Pracownią na wieś. To tam wena przychodzi sama i powstają najciekawsze nowe projekty.

Redakcja e-Wenus.pl

Wyjątkowy cyfrowy magazyn i najlepszy kobiecy portal e-Wenus.pl tworzony jest przez kobiety i dla kobiet. Magazyn o współczesnym świecie widziany oczami kobiet porusza istotne dla nich tematy. Naszymi czytelniczkami są kobiety nowoczesne, czyli:
  • Przedsiębiorcze Polki prowadzące własne firmy i działalność nierejestrowaną, a także te pracujące na etacie.
  • Mamy poświęcające się macierzyństwu lub łączące pracę zawodową z wychowywaniem dzieci.
  • Kobiety niezależne i singielki, które mają odwagę żyć według własnych zasad.
Chcemy być inspiracją dla innych kobiet dzielić się poradami na wiele życiowych kwestii i zachęcać do rozwoju w każdej dziedzinie życia. Piszemy o wydarzeniach i książkach dla kobiet, a także o finansach, stylu życia, pracy i biznesie, hobby, ezoteryce, rozwoju osobistym, modzie, urodzie, zdrowiu, zakupach, kulturze, wnętrzach i kobiecych pasjach jak np. w cyklu artykułów pt. Pasjonatki.