Chcesz pokazać się czytelniczkom magazynu nowoczesnych kobiet e-Wenus.pl?

Napisz artykuł dla naszego magazynu!

 

Jak wygląda współpraca?

Co robisz Ty:

1. W pierwszej kolejności napisz do nas na adres redakcja@e-wenus.pl temat artykułu, który chcesz napisać. Odpowiemy Ci, czy jesteśmy zainteresowani. 

2. Napisz ciekawy artykuł, który jest poradnikiem, edukuje lub pokazuje, jak rozwiązać jakiś problem. Nie martw się, jeśli pisanie nie jest Twoją mocną stroną – nasz zespół zajmie się korektą i redakcją! Jeśli tekst wymaga przedstawienia czegoś na grafice, musisz przesłać nam również zdjęcia.

3. Dostarcz nam swoje zdjęcie (jeśli chcesz) oraz linki do Twoich miejsc w sieci (adres strony www, fanpage na Facebooku, profil na Instagramie, kanał na YouTube itd.).

4. Gdy artykuł się ukaże, udostępnij informację o nim w swoich mediach społecznościowych.

Co robimy my:

1. Zajmujemy się korektą i redakcją przesłanego tekstu oraz opracowaniem wizualnym.

2. Publikujemy artykuł w magazynie PDF, na stronie www.e-wenus.pl oraz zajawki w naszych mediach społecznościowych (na Facebooku i Instagramie).

3. W każdej publikacji znajdzie się oznaczenie lub link do Twojego profilu, co pomoże dotrzeć do Ciebie osobom zainteresowanym Twoją działalnością lub ofertą.

4. Wybrane artykuły będą promowane za pomocą płatnej reklamy Facebook Ads.

Chcesz napisać artykuł? Napisz do nas: redakcja@e-wenus.pl

Jak napisać artykuł?

  • Najlepiej, gdy jest poradnikowy, ale może to być też Twoja inspirująca historia. 
  • Możesz zaprosić czytelniczki do skorzystania ze swoich usług czy produktów, ale pamiętaj – artykuł nie może brzmieć jak nachalna reklama!
  • Artykuł powinien mieć minimum 3 tysiące znaków.
  • Publikujemy jedynie unikalne artykuły (nie mogą być wcześniej publikowane).
  • Możesz załączyć zdjęcia i grafiki.
  • Na końcu artykułu napisz kilka słów o sobie, dodaj swoje zdjęcie oraz załącz linki do swoich miejsc w sieci, by zainteresowana osoba mogła trafić do Ciebie po więcej treści.
  • Nadal nie wiesz, jak napisać artykuł? Pobierz najnowszy numer i sprawdź, w jaki sposób pisały inne interesujące osoby! Kliknij tutaj.
  • Gotowy artykuł i zdjęcia prześlij na adres redakcja@e-wenus.pl