Najpiękniejsze dekoracje bożonarodzeniowe: obejrzyj te dziadki do orzechów!

You are currently viewing Najpiękniejsze dekoracje bożonarodzeniowe: obejrzyj te dziadki do orzechów!

Rękodzieło już od dziecka było moją pasją. Do dziś uwielbiam tworzyć w domowym zaciszu ozdoby, które wdzięcznie zdobią moje wnętrza. Cztery lata temu strwożyłam pierwszego dziadka do orzechów. Poznaj najpiękniejsze dekoracje bożonarodzeniowe.

Moja córka zachwycona bożonarodzeniową ozdobą dodała zdjęcie na jedną z grup w mediach społecznościowych związaną z rękodziełem. Ilość pozytywnych komentarzy oraz chęć posiadania swojej figury w domu przez internautów przebiła moje najśmielsze oczekiwania. Zaczęłam tworzyć na większą skalę, a z roku na rok dziadki do orzechów stawały się coraz piękniejsze. Doskonaliłam swoje umiejętności, aż doszłam do perfekcji. Indywidualny kontakt z każdą osobą, spełnianie wizji oraz zadowolenie z otrzymanej ozdoby to motywacja do dalszego działania i tworzenia nowych projektów. Na ten sezon wykonuje figury w trzech rozmiarach: 100, 80 i 70 centymetrów oraz wiszące ozdoby „uciekający Mikołaj i Grinch”.

Okres bożonarodzeniowy to mój ulubiony czas w roku a dodatkowa myśl, że moje projekty zdobią domy ludzi w całej Polsce jak i na świece napawa mnie dumą i wzruszeniem. Wykonuję również prace w okresie wielkanocnym. Po więcej dawki mojego rękodzieła zapraszam na facebookową stronę.

Redakcja e-Wenus.pl

Wyjątkowy cyfrowy magazyn i najlepszy kobiecy portal e-Wenus.pl tworzony jest przez kobiety i dla kobiet. Magazyn o współczesnym świecie widziany oczami kobiet porusza istotne dla nich tematy. Naszymi czytelniczkami są kobiety nowoczesne, czyli:
  • Przedsiębiorcze Polki prowadzące własne firmy i działalność nierejestrowaną, a także te pracujące na etacie.
  • Mamy poświęcające się macierzyństwu lub łączące pracę zawodową z wychowywaniem dzieci.
  • Kobiety niezależne i singielki, które mają odwagę żyć według własnych zasad.
Chcemy być inspiracją dla innych kobiet dzielić się poradami na wiele życiowych kwestii i zachęcać do rozwoju w każdej dziedzinie życia. Piszemy o wydarzeniach i książkach dla kobiet, a także o finansach, stylu życia, pracy i biznesie, hobby, ezoteryce, rozwoju osobistym, modzie, urodzie, zdrowiu, zakupach, kulturze, wnętrzach i kobiecych pasjach jak np. w cyklu artykułów pt. Pasjonatki.