Luksusowe rękodzieło z żywicy epoksydowej

You are currently viewing Luksusowe rękodzieło z żywicy epoksydowej

W dzisiejszych czasach coraz większą wagę przykłada się do estetyki wnętrz, a dekoracje stały się nieodłącznym elementem aranżacji mieszkań i domów. W tym kontekście żywica epoksydowa zyskuje na popularności jako nowoczesna technika wykonania ekskluzywnych dekoracji wnętrz.

Żywica epoksydowa w aranżacjach wnętrz

Ten materiał, dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, pozwala na osiągnięcie efektów, które trudno uzyskać tradycyjnymi metodami. Jeśli pragniesz dodać do swojego wnętrza niepowtarzalną dekorację, a przy tym podziwiasz naturę, kolory czy wzory, to moja sztuka jest zdecydowanie dla Ciebie. Nazywam się Weronika i tworzę dekoracje wnętrz takie jak stoliki kawowe, obrazy, tace i wiele innych w oparciu o żywicę epoksydową. Swoją przygodę zaczęłam trzy lata temu. Podziwiałam, jak inni artyści tworzą nietypowe i oryginalne wzory i zapragnęłam również w taki sposób uzewnętrzniać swoją wizję artystyczną. Choć okazało się, że praca z żywicą nie należy do najłatwiejszych, to nie poddawałam się, dzielnie trenowałam każdy wzór.

Obecnie żywica coraz bardziej zyskuje na popularności i coraz więcej ludzi decyduje się na personalizowane dodatki do swoich domów. Dekoracje te mają wiele zalet, a jedną z nich jest fakt, że są wodoodporne – możesz przemywać je bez obawy, że dekoracja zostanie zniszczona!

Tworząc sztukę z żywicy dla moich klientów, dobieram odpowiednią wielkość, wzór i kolor, a wszystko po to, by jak najlepiej stworzyć dekorację, która ujednolici twoją przestrzeń! Jeśli chciałbyś zmienić coś w swoim domu, ale nie masz na to pomysłu, to z chęcią Ci pomogę! Napisz do mnie wiadomość, a pokażę Ci, jak możemy zmienić Twoje wnętrze.

Zapraszam do mojego barwnego świata, którym chcę się podzielić!

Redakcja e-Wenus.pl

Wyjątkowy cyfrowy magazyn i najlepszy kobiecy portal e-Wenus.pl tworzony jest przez kobiety i dla kobiet. Magazyn o współczesnym świecie widziany oczami kobiet porusza istotne dla nich tematy. Naszymi czytelniczkami są kobiety nowoczesne, czyli:
  • Przedsiębiorcze Polki prowadzące własne firmy i działalność nierejestrowaną, a także te pracujące na etacie.
  • Mamy poświęcające się macierzyństwu lub łączące pracę zawodową z wychowywaniem dzieci.
  • Kobiety niezależne i singielki, które mają odwagę żyć według własnych zasad.
Chcemy być inspiracją dla innych kobiet dzielić się poradami na wiele życiowych kwestii i zachęcać do rozwoju w każdej dziedzinie życia. Piszemy o wydarzeniach i książkach dla kobiet, a także o finansach, stylu życia, pracy i biznesie, hobby, ezoteryce, rozwoju osobistym, modzie, urodzie, zdrowiu, zakupach, kulturze, wnętrzach i kobiecych pasjach jak np. w cyklu artykułów pt. Pasjonatki.