Świat nieruchomości na wysokich obcasach: Forum Inwestorek 2024

You are currently viewing Świat nieruchomości na wysokich obcasach: Forum Inwestorek 2024

Kobiety nieustannie manifestują chęć aktywnego udziału w branży nieruchomości, rozwijania swoich przedsiębiorstw i dbania o finanse mimo wyzwań związanych z inflacją i ograniczoną dostępnością kredytów. Jednoznacznie potwierdza to coroczne Forum Inwestorek, gromadząc kobiety z całej Europy, a nawet z odległych miejsc, takich jak Dubaj czy Kanada. Społeczność Inwestorek liczy obecnie ponad 8 tysięcy kobiet, a 20 kwietnia 2024 roku odbędzie się jubileuszowa, 5. edycja tego prestiżowego wydarzenia dla kobiet.

Kobiety w świecie nieruchomości

Szpilki… dużo szpilek, sukcesy, inspiracje, biznesowe relacje i wyjątkowa atmosfera – to tylko część tego, co oferuje Forum Inwestorek. Celem tego wyjątkowego spotkania jest zrzeszenie zarówno doświadczonych, jak i początkujących inwestorek oraz profesjonalistek z branży, celem wymiany kontaktów, inspiracji, tworzenia wzorców i przekazywania wiedzy.

Program Forum Inwestorek 2024

Forum Inwestorek to całodniowe wydarzenie o charakterze wysoce merytorycznym, podczas którego uczestniczki skorzystają z wiedzy i doświadczenia kilkunastu prelegentów, reprezentujących różne obszary branży nieruchomości. Panel dyskusyjny obejmie tematy inwestycji w metale szlachetne, rynki kapitałowe, a także skuteczne inwestowanie i pomnażanie kapitału dzięki nieruchomościom zagranicznym. Jedną z prelegentek będzie Elżbieta Liberda – radca prawny, autorka książki „Być rentierem”, która podkreśla wagę profesjonalnego przygotowania do inwestycji.

– „Jeśli czujemy, że nieruchomości to biznes dla nas, trzeba działać. Ale do tego trzeba się dobrze przygotować. Dobra dokumentacja, odpowiednie zabezpieczenie interesów w umowach i inwestowanie w nieruchomości z uregulowanym stanem prawnym to warunek powodzenia biznesu” – zachęca Liberda.

Po zakończeniu części oficjalnej uczestniczki będą miały możliwość wzięcia udziału w wieczornym after-party.

Dlaczego warto wziąć udział w tym wydarzeniu dla kobiet inwestujących w nieruchomości?

Jest mnóstwo powodów, by wziąć udział w 5 edycji Forum Inwestorek 2024:

 • Dowiesz się, jak inwestować oraz wykorzystywać możliwości rynku nieruchomości krok po kroku.
 • Posłuchasz inspirujących historii kobiet odnoszących sukcesy jako inwestorki.
 • Poznasz najnowsze trendy w branży nieruchomości.
 • Otrzymasz informacje, jak skutecznie pomnażać kapitał w czasach rosnącej inflacji.
 • Nawiążesz relacje biznesowe i dotrzesz do nowych klientów i partnerów biznesowych.

Opinie o Forum Inwestorek uczestniczek poprzednich edycji

W każdej edycji Forum Inwestorek bierze udział kilkaset kobiet, inwestujących w nieruchomości. Uczestniczki poprzednich edycji mówią:

„Konferencja ta pokazała, jak duża siła tkwi w kobietach. Inspirujące rozmowy podczas przerw, wymiana kontaktów oraz doskonałe panelistki sprawiły, że udział w konferencji na długo zapada w pamięć, a nawiązane kontakty owocują biznesowymi przedsięwzięciami” – wylicza Małgorzata Lewandowska – uczestniczka, która od 5 lat aktywnie inwestuje na rynku nieruchomości.

„Znalazłam osobę, z którą rozpoczęłam współpracę przy inwestycji w Łodzi. Inna uczestniczka zaproponowała mi ciekawą współpracę przy flipie” – podsumowuje swój udział Anna Krzykowska, początkująca inwestorka, która swoją pierwszą inwestycję odważyła się zrobić właśnie po opisywanej konferencji.

Osobistości ze świata nieruchomości

Podczas wyjątkowego wydarzenia dla kobiet z branży nieruchomości, jakim jest Forum Nieruchomości 2024, masz okazję poznać i wymienić się doświadczeniem z osobistościami ze świata nieruchomości, takimi jak:

 • Katarzyna Sekścińska
 • Elżbieta Liberda
 • Ewelina Matyjasik-Lewandowska
 • Anna Niecikowska
 • Grzegorz Grabowski
 • Dorota Sierakowska
 • Natalia Gorszkowa
 • Anna Oszajca
 • Natalia Drysiak
 • Tomasz Wróbel
 • Ewa Suchocka
 • Patryk Szczabel
 • Maciej Kubik
 • Agnieszka i Michał Cal
 • dr Edyta Tadeusiak
 • Zbigniew Dobrynin

Forum Inwestorek 2024

Społeczność kobiet, w której nie może cię zabraknąć

Forum Inwestorek to nie tylko nieruchomości, ale przede wszystkim społeczność silnych kobiet inwestujących w siebie. Dołącz do nas na tym wyjątkowym wydarzeniu 20 kwietnia 2024 roku w Hotelu Renaissance przy lotnisku Airport Okęcie w Warszawie www.inwestorki.pl.

Partnerzy konferencji: Pałac na Wodzie Staniszów Hotel&Spa, Totendom, Carter, Beta Securities Poland, Okazjonalny.info, Magmillon, Luoro, Fundusz Nieruchomości Hipotecznych, Piękne mieszkania, Sempre Nieruchomości, eXp REALTY Polska, Faktoria.xyz, Prime Time PR

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują: Strefa Nieruchomości, Magazyn ESTATE, Wprost, RynekPierwotny.pl, Investor Real Estate Expert, Focus on Business, Homla.pl, Kgm.pl, MilionKobiet.pl, Real Estate Magazine, RynekInwestycji.pl, Tygrysy Biznesu, Comparic.pl, Obcasy.pl, popularny portal biznesowy PolecanyBiznes.pl, kobiecy portal e-Wenus.pl, LadyBusiness.pl, PoradnikPrzedsiebiorcy.pl, TerazDom.pl.

Organizator: Inwestorki.pl

Redakcja e-Wenus.pl

Wyjątkowy cyfrowy magazyn i najlepszy kobiecy portal e-Wenus.pl tworzony jest przez kobiety i dla kobiet. Magazyn o współczesnym świecie widziany oczami kobiet porusza istotne dla nich tematy. Naszymi czytelniczkami są kobiety nowoczesne, czyli:
 • Przedsiębiorcze Polki prowadzące własne firmy i działalność nierejestrowaną, a także te pracujące na etacie.
 • Mamy poświęcające się macierzyństwu lub łączące pracę zawodową z wychowywaniem dzieci.
 • Kobiety niezależne i singielki, które mają odwagę żyć według własnych zasad.
Chcemy być inspiracją dla innych kobiet dzielić się poradami na wiele życiowych kwestii i zachęcać do rozwoju w każdej dziedzinie życia. Piszemy o wydarzeniach i książkach dla kobiet, a także o finansach, stylu życia, pracy i biznesie, hobby, ezoteryce, rozwoju osobistym, modzie, urodzie, zdrowiu, zakupach, kulturze, wnętrzach i kobiecych pasjach jak np. w cyklu artykułów pt. Pasjonatki.