Pomysł na prezent: zajrzyj do zaczarowanej krainy „Magicznych Kubeczków”

You are currently viewing Pomysł na prezent: zajrzyj do zaczarowanej krainy „Magicznych Kubeczków”

Czy kubeczki mogą być magiczne? Owszem! Może nie spełniają życzeń jak złota rybka, ale wywołują uśmiech u osoby obdarowanej. A to przecież też magia — magia radości! Rękodzieło to świetny pomysł na prezent dla każdego i niezależnie od okazji.

 

Mam na imię Aurelia, zdobieniem kubków zajmuję się od 2 lat. A jak to wszystko się zaczęło? Zaczęło się od tortów. Tak, dobrze czytacie, od tortów. Przez klika lat zajmowałam się zdobieniem tortów masą cukrową. Powstawały przeróżne figurki, kwiatki i co dusza zapragnie. Jednak tort daje radość przez chwilę, a potem zostają tylko okruszki. Wtedy wpadłam na pomysł: „A może by tak utrwalić ulubione motywy i uprzyjemnić sobie picie ulubionych napojów?” I tak oto powstały „Magiczne Kubeczki”!

Dekoracje, które powstają, są przeróżne. Czasem jest to spersonalizowany projekt klienta, czasem inspiracja z Internetu, a czasem pełen spontan wyobraźni. W każdy kubek wkładam cząstkę siebie. Staram się jak najbardziej odzwierciedlić wytyczne zamawiającego lub wizję wyobraźni. Potem przychodzi czas na utwardzenie, klejenie, i „detaling”, czyli lakierowanie, itp.

Proces powstawania kubka zajmuje od kilku do nawet kilkunastu godzin, w zależności od złożoności projektu. Finalnie produkt ma spełniać Wasze oczekiwania na 1000%!

Jeśli wpadną Wam w oko Magiczne Kubeczki i zechcecie sprawić sobie lub komuś odrobinę radości, serdecznie zapraszam!

Redakcja e-Wenus.pl

Wyjątkowy cyfrowy magazyn i najlepszy kobiecy portal e-Wenus.pl tworzony jest przez kobiety i dla kobiet. Magazyn o współczesnym świecie widziany oczami kobiet porusza istotne dla nich tematy. Naszymi czytelniczkami są kobiety nowoczesne, czyli:
  • Przedsiębiorcze Polki prowadzące własne firmy i działalność nierejestrowaną, a także te pracujące na etacie.
  • Mamy poświęcające się macierzyństwu lub łączące pracę zawodową z wychowywaniem dzieci.
  • Kobiety niezależne i singielki, które mają odwagę żyć według własnych zasad.
Chcemy być inspiracją dla innych kobiet dzielić się poradami na wiele życiowych kwestii i zachęcać do rozwoju w każdej dziedzinie życia. Piszemy o wydarzeniach i książkach dla kobiet, a także o finansach, stylu życia, pracy i biznesie, hobby, ezoteryce, rozwoju osobistym, modzie, urodzie, zdrowiu, zakupach, kulturze, wnętrzach i kobiecych pasjach jak np. w cyklu artykułów pt. Pasjonatki.