Obrazy z mchu. Ekologiczna dekoracja domu

You are currently viewing Obrazy z mchu. Ekologiczna dekoracja domu

Obecnie modne stały się zielone ściany z wykorzystaniem chrobotka, mchu poduszkowego, mchu płaskiego oraz roślin stabilizowanych. Czym są obrazy z mchu i dlaczego to świetna dekoracja domu i biura?

Obrazy z mchu – ekologiczna dekoracja każdego wnętrza

Rośliny stabilizowane w biurze lub w domu są najlepszym rozwiązaniem dla osób, które nie mają przysłowiowej ręki do kwiatów. Takie rośliny jak chrobotek, mech płaski lub mech poduszkowy są stabilizowane gliceryną i zachowują wszystkie walory estetyczne żywej rośliny, ale nie wymagają pielęgnacji, podcinania, podlewania, zraszania. Ponadto nie muszą mieć dostępu do światła słonecznego, co jest idealną aranżacją na przykład w łazienkach bez okien.

Możesz wyjechać nawet na miesiąc, spuścić rolety, a po powrocie nadal masz zielone aranżacje w takim samym stanie, jak wyjeżdżałaś. Tworząc dekoracje w donicach z roślin stabilizowanych, jesteśmy w stanie zapewnić klientom donice w dowolnym rozmiarze. Nasza długoletnia współpraca ze stolarzem pozwala zadowolić gusta najbardziej wymagających klientów. Bardzo często w naszych realizacjach wykorzystujemy stabilizowany bluszcz, szarłat, eukaliptus oraz różne odmiany paproci.

obrazy i dekoracje z mchu chrobotka

Zielone obrazy i dekoracje z mchu chrobotka

Obrazy jesteśmy w stanie przygotować w dowolnym wymiarze i kształcie, ponieważ wszystko same tworzymy od podstaw. Może to być kwadrat, koło, prostokąt, trapez. Jeśli marzysz, aby wnętrze Twojego domu lub firmy stało się wyjątkowe i zyskało nietuzinkowy wygląd, idealnie do tego nadają się różne odmiany i kolory mchów oraz chrobotek nie tylko w odcieniach zieleni. Ściana może być udekorowana jednym rodzajem mchu lub kilkoma z dodatkiem chrobotka w innym kolorze niż zielony. W kategorii Wnętrza znajdziesz więcej inspiracji na piękne i stylowe dekoracje wnętrz.

Redakcja e-Wenus.pl

Wyjątkowy cyfrowy magazyn i najlepszy kobiecy portal e-Wenus.pl tworzony jest przez kobiety i dla kobiet. Magazyn o współczesnym świecie widziany oczami kobiet porusza istotne dla nich tematy. Naszymi czytelniczkami są kobiety nowoczesne, czyli:
  • Przedsiębiorcze Polki prowadzące własne firmy i działalność nierejestrowaną, a także te pracujące na etacie.
  • Mamy poświęcające się macierzyństwu lub łączące pracę zawodową z wychowywaniem dzieci.
  • Kobiety niezależne i singielki, które mają odwagę żyć według własnych zasad.
Chcemy być inspiracją dla innych kobiet dzielić się poradami na wiele życiowych kwestii i zachęcać do rozwoju w każdej dziedzinie życia. Piszemy o wydarzeniach i książkach dla kobiet, a także o finansach, stylu życia, pracy i biznesie, hobby, ezoteryce, rozwoju osobistym, modzie, urodzie, zdrowiu, zakupach, kulturze, wnętrzach i kobiecych pasjach jak np. w cyklu artykułów pt. Pasjonatki.