Kalendarz wydarzeń dla kobiet grudzień 2024

You are currently viewing Kalendarz wydarzeń dla kobiet grudzień 2024

Kobiety uwielbiają się spotykać z innymi kobietami i nie tylko, dlatego tak chętnie biorą udział w różnorodnych inicjatywach dla kobiet. Czy w kalendarzu wydarzeń dla kobiet w grudniu 2024 pojawią się te odpowiednie dla Ciebie?

Harmonogram wydarzeń dla kobiet w grudniu 2024

  • 14-15 grudnia 2024 Kraków – Słodko Gorzko – festiwal słodkości, kawy i czekolady

Kalendarz wydarzeń dla kobiet grudzień 2024

Kobiece wydarzenia grudzień 2024

Organizujesz event dla kobiet w grudniu 2024? Powiadom nad w komentarzu lub mailem, a z przyjemnością uzupełnimy powyższą listę wydarzeń dla kobiet na grudzień 2024 lub podejmiemy patronat medialny nad najlepszymi wydarzeniami dla kobiet. Przygotowaliśmy również kalendarz wydarzeń dla kobiet 2024 z rozpiską na cały rok, aby żadne z ważnych spotkań i eventów dla Pań nie umknęło Twojej uwadze.

Redakcja e-Wenus.pl

Wyjątkowy cyfrowy magazyn i najlepszy kobiecy portal e-Wenus.pl tworzony jest przez kobiety i dla kobiet. Magazyn o współczesnym świecie widziany oczami kobiet porusza istotne dla nich tematy. Naszymi czytelniczkami są kobiety nowoczesne, czyli:
  • Przedsiębiorcze Polki prowadzące własne firmy i działalność nierejestrowaną, a także te pracujące na etacie.
  • Mamy poświęcające się macierzyństwu lub łączące pracę zawodową z wychowywaniem dzieci.
  • Kobiety niezależne i singielki, które mają odwagę żyć według własnych zasad.
Chcemy być inspiracją dla innych kobiet dzielić się poradami na wiele życiowych kwestii i zachęcać do rozwoju w każdej dziedzinie życia. Piszemy o wydarzeniach i książkach dla kobiet, a także o finansach, stylu życia, pracy i biznesie, hobby, ezoteryce, rozwoju osobistym, modzie, urodzie, zdrowiu, zakupach, kulturze, wnętrzach i kobiecych pasjach jak np. w cyklu artykułów pt. Pasjonatki.