Brafitting to misja w imię kobiecości

You are currently viewing Brafitting to misja w imię kobiecości

Niektóre kobiety nie przykuwają uwagi do doboru biustonosza, a często to on jest powodem naszego złego samopoczucia. Robienie zakupów w biegu lub kupowanie stanika „na oko” powoduje, że nie spełnia on naszych oczekiwań. Częstym błędem jest kupowanie zbyt luźnych obwodów i za małych misek. Czym jest brafitting i jak wpływa na kobiecą sylwetkę?

 

Co to jest brafitting?

Braffiting to sztuka indywidualnego doboru rozmiaru oraz fasonu biustonosza. Bierze pod uwagę preferencje, układ biustu oraz jego aktualną kondycję. Z angielskiego oznacza dobrze dopasowany biust. W brafittingu skupiamy się na stabilnym obwodzie, który w 80% odciąża nasz kręgosłup od ciężaru naszego biustu. Na ramiączkach spoczywa kolejne 20%, ale głównie służą one do podciągnięcia biustu w górę. Szczególną uwagę musimy zwrócić na fiszbiny, które powinny okalać całą naszą pierś, ponieważ to często one są powodem naszego dyskomfortu, a także mogą być przyczyną zmian w strukturze naszych piersi. Dobrze dopasowany biustonosz to nie tylko lepszy wygląd, ale również dbanie o zdrowie naszego biustu. Przy prawidłowo dobranym rozmiarze wygoda oraz prawidłowa postawa ciała idą w parze.

Dobrze dobrany biustonosz to nie tylko element garderoby w modzie. To bielizna, która wpływa na zdrowie, wygląd, urodę i samopoczucie. Dobra brafitterka to skarb, a często w butikach z bielizną nie otrzymujemy pomocy przy dopasowaniu prawidłowego rozmiaru. W naszym sklepie podchodzimy do klientki indywidualnie, instruujemy krok po kroku nie tylko jak dobrać rozmiar, ale także jak prawidłowo założyć biustonosz i poprawić w nim biust. Sprzedaż online poszerzyła nasze możliwości i pozwoliła na dotarcie do jeszcze większej liczby kobiet nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

 

15-letnie doświadczenie w branży przerodziło naszą pracę w misję, której celem jest uświadamianie kobiet, jak ważny jest prawidłowo dobrany biustonosz. Cały nasz zespół wykwalifikowanych brafitterek codziennie prowadzi konsultacje online i stacjonarne, przekazując wiedzę na temat zasad brafittingu oraz ustala prawidłowy rozmiar. Jeżeli Ty też masz problem z doborem biustonosza lub nie jesteś pewna swojego rozmiaru, zapraszamy do kontaktu z nami! Pomożemy Ci odnaleźć Twoją prawdziwą kobiecość.

 

Redakcja e-Wenus.pl

Wyjątkowy cyfrowy magazyn i najlepszy kobiecy portal e-Wenus.pl tworzony jest przez kobiety i dla kobiet. Magazyn o współczesnym świecie widziany oczami kobiet porusza istotne dla nich tematy. Naszymi czytelniczkami są kobiety nowoczesne, czyli:
  • Przedsiębiorcze Polki prowadzące własne firmy i działalność nierejestrowaną, a także te pracujące na etacie.
  • Mamy poświęcające się macierzyństwu lub łączące pracę zawodową z wychowywaniem dzieci.
  • Kobiety niezależne i singielki, które mają odwagę żyć według własnych zasad.
Chcemy być inspiracją dla innych kobiet dzielić się poradami na wiele życiowych kwestii i zachęcać do rozwoju w każdej dziedzinie życia. Piszemy o wydarzeniach i książkach dla kobiet, a także o finansach, stylu życia, pracy i biznesie, hobby, ezoteryce, rozwoju osobistym, modzie, urodzie, zdrowiu, zakupach, kulturze, wnętrzach i kobiecych pasjach jak np. w cyklu artykułów pt. Pasjonatki.