Pod naszym patronatem: II Pomorski Kongres Kobiet Biznesu

You are currently viewing Pod naszym patronatem: II Pomorski Kongres Kobiet Biznesu

Drugi Pomorski Kongres Kobiet Biznesu to niezwykłe wydarzenie biznesowe dla kobiet, które odbędzie pod patronatem medialnym popularnego kobiecego portalu e-Wenus.pl. Event skierowany jest do prężnie działających kobiet biznesu, które pragną sięgać w biznesie po więcej, poszerzyć sieć kontaktów oraz przenieść swój biznes na znacznie wyższy poziom. Dlaczego warto wziąć udział w II Pomorskim Kongresie Kobiet Biznesu?

Wydarzenie dla kobiet biznesu z Pomorza i nie tylko

Pomorski Kongres Kobiet Biznesu powstał z myślą o kobietach prężnie działających w biznesie oraz piastujących wysokie stanowiska kierownicze w firmach, przedsiębiorstwach i instytucjach, które pragną wznieść swój biznes na jeszcze wyższy poziom, poszerzyć sieć kontaktów i nawiązać nowe relacje biznesowe.

Tematyka II Pomorskiego Kongresu Kobiet Biznesu

Podczas tej edycji wydarzenia dla kobiet biznesu w województwie pomorskim będziesz miała okazję wziąć udział w prelekcjach na temat:

  • „Kiedy uczeń jest gotowy, pojawia się mistrz. Jak się rozwijać w biznesie, gdy początki dawno już za nami” – Kasia Ogórek, psycholog biznesu, coach, mentor, moderator biznesowego mastermind oraz CEO @twojediy.
  • „Bezpieczeństwo biznesu i rodziny na miarę XXI wieku” – Monika Zmudziejewska, pomaga przedsiębiorcom zabezpieczyć życie i zdrowie.
  • „Sposób na zbudowanie stabilnej i dochodowej firmy na lata” – Monika Micał-Połczyńska, właścicielka firmy Flek Import-Eksport.
  • „Optymalizacja procesów w firmie. Jak możesz pracować mądrze, a nie ciężko” – Diana Melnyk, profesjonalistka w budowaniu relacji, zarządzaniu projektami oraz coachingu osób sukcesu.

Punktem kulminacyjnym wydarzenia, będzie uroczyste wręczenie statuetek Partner Biznesowy Godny Zaufania.

Pomorski Kongres Kobiet Biznesu – dlaczego warto wziąć w nim udział?

To wydarzenie, podczas którego poznasz najlepsze praktyki największych liderów branży! Wysłuchasz inspirujących prelekcji, porozmawiasz z gośćmi i poznasz ekspertów z różnych dziedzin! Wydarzenie dla kobiet dzielić się będzie na dwa bloki:

  • Część kongresowa to dostęp do wiedzy ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Podczas kongresu odbędą się liczne wykłady prowadzone przez biznesowych praktyków, przedstawicieli organizacji pozarządowych i fundacji!
  • Część koktajlowa będzie idealną przestrzenią do wymiany doświadczeń, pozyskania wartościowych kontaktów biznesowych, jak również rozmowy z panelistami!

Spotkanie kobiet biznesu dedykowane jest osobom, które prowadzą swoje biznesy od co najmniej 3 lat. Poszukują możliwości rozwoju i są świadome, że trzeba nieustannie rozwijać swój biznes, aby osiągnąć sukces!

Kiedy odbędzie się II Pomorski Kongres Kobiet Biznesu?

Drugi Pomorski Kongres Kobiet Biznesu pod hasłem „Przedsiębiorczyni dzisiaj, liderka rynku jutro!” to wydarzenie biznesowe dla kobiet biznesu, które odbędzie się w dniu 21 maja 2024 o godzinie 18:00 w luksusowym hotelu Haffner w Sopocie.

II Pomorski Kongres Kobiet Biznesu 2024

Organizatorki Pomorskiego Kongresu Kobiet Biznesu

II Pomorskiego Kongresu Kobiet Biznesu organizują 3 kobiety przedsiębiorcze z Pomorza, Joanna Suchocka – twórczyni marki „Strefa Kobiet Biznesu”, Monika Wyderka Chodak – CEO w „Alltida” oraz Paulina Marwińska – właścicielka marki „Maarwin”.

Już dziś KUP BILET => Jutro bądź liderką w swojej branży!

Redakcja popularnego portalu dla kobiet e-Wenus.pl, jako patron medialny, gorąco zachęca do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Bilety i więcej informacji dostępne na stronie https://www.strefakobietbiznesu.pl/drugi-pomorski-kongres-kobiet-biznesu/.

Redakcja e-Wenus.pl

Wyjątkowy cyfrowy magazyn i najlepszy kobiecy portal e-Wenus.pl tworzony jest przez kobiety i dla kobiet. Magazyn o współczesnym świecie widziany oczami kobiet porusza istotne dla nich tematy. Naszymi czytelniczkami są kobiety nowoczesne, czyli:
  • Przedsiębiorcze Polki prowadzące własne firmy i działalność nierejestrowaną, a także te pracujące na etacie.
  • Mamy poświęcające się macierzyństwu lub łączące pracę zawodową z wychowywaniem dzieci.
  • Kobiety niezależne i singielki, które mają odwagę żyć według własnych zasad.
Chcemy być inspiracją dla innych kobiet dzielić się poradami na wiele życiowych kwestii i zachęcać do rozwoju w każdej dziedzinie życia. Piszemy o wydarzeniach i książkach dla kobiet, a także o finansach, stylu życia, pracy i biznesie, hobby, ezoteryce, rozwoju osobistym, modzie, urodzie, zdrowiu, zakupach, kulturze, wnętrzach i kobiecych pasjach jak np. w cyklu artykułów pt. Pasjonatki.