„Kobiety w biznesie” – przedsiębiorcza Polko opowiedz swoją historię

You are currently viewing „Kobiety w biznesie” – przedsiębiorcza Polko opowiedz swoją historię

Kobiety w biznesie” to niezwykły projekt redakcji portalu biznesowego PolecanyBiznes.pl, którego celem jest promocja przedsiębiorczości wśród kobiet, wymiana doświadczeń oraz możliwość nawiązania relacji biznesowych. To przestrzeń stworzona z myślą o przedsiębiorczych Polkach. Inicjatywa skierowana jest do kobiet spełniających się w pracy na etatach oraz bizneswoman i liderek biznesu – prowadzących własne firmy. Przedsiębiorcza Polko opowiedz swoją historię i daj się poznać światu.

Czym jest projekt „Kobiety w biznesie”?

– „Projekt »Kobiety w biznesie« to wyjątkowa inicjatywa, która powstała z podpowiedzi intuicji z myślą o kobietach w biznesie. Kierujemy ją do wszystkich przedsiębiorczych Polek – zarówno tych spełniających się w pracy na etacie, jak i tych prowadzących własne firmy. Chcemy im pomóc w umacnianiu pozycji kobiet jako ekspertek w różnych dziedzinach biznesu, dlatego zapraszamy, by opowiedziały własne historie. Zaprezentujemy je w artykułach na łamach portalu biznesowego PolecanyBiznes.pl, gdzie w tym roku obchodzimy Rok Kobiet w Biznesie” – mówi ambasadorka projektu społecznego „Kobiety w biznesie” – Renata Zielezińska.

A co z mężczyznami prowadzącymi własne firmy?

Mężczyznom prowadzenie biznesu przychodzi nieco łatwiej, przynajmniej większość osób tak myśli. Portal biznesowy PolecanyBiznes.pl nie zamyka się jedynie na współpracę z kobietami i chętnie pomaga w budowaniu silnych marek także firm prowadzonych i zarządzanych przez mężczyzn. Z uwagi na to uruchomiliśmy możliwość wypełnienia wizytówki firmy w katalogu polecanych firm, czy projekt „Biznes Taty” i są to propozycje także dla panów.

Moc kobiet w biznesie

– „Minęło dopiero 1,5 miesiąca od ogłoszenia projektu pt. „Kobiety w biznesie”, a cieszy się on niezwykłą popularnością i zainteresowaniem, które przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania. Co więcej, inicjatywa ta łączy kluby biznesowe i stowarzyszenia dla przedsiębiorców, które bardzo chętnie wspierają naszą akcję społeczną dla przedsiębiorczych Polek na zasadach patronatu. To szalenie budujące, że nasz projekt spotkał się z tak niezwykłym przyjęciem. Już teraz mamy 50 niesamowitych patronów, którzy pomagają w propagowaniu akcji w kręgach biznesowych. Fakt ten napawa nas optymizmem i pokazuje, że podobne działania są nie tylko potrzebne, ale także ułatwiają propagowanie idei przedsiębiorczości i rozwoju gospodarczego. Inicjatywa inspiruje do działania, budzi ogromne zainteresowanie i mnóstwo pozytywnych emocji” – podkreśla pomysłodawczyni.

Kobiety w biznesie

Przedsiębiorcza Polko, opowiedz światu swoją historię i rozwiń skrzydła swojego biznesu. Wypełnij zgłoszenie w projekcie pt. „Kobiety w biznesie” i daj o sobie znać światu.

Jako patron medialny tej wyjątkowej inicjatywy gorąco zachęcamy do udziału!

Renata Zielezińska

Aktywna zawodowo mama. Od 2012 roku prowadząca własny biznes. Pasjonatka copywritingu SEO i content writerka z ogromnym doświadczeniem. Wirtualna asystentka i wydawca i redaktor prowadząca 4 portale internetowe: kobiecy magazyn online i portal nowoczesnych kobiet e-Wenus.pl, portal biznesowy PolecanyBiznes.pl, portal kosmetyczno-urodowy TrustedCosmetics.pl oraz blog lifestylowy SposobyNaZycie.pl. Uwielbia poznawać ludzi biznesu, zaczytana w książkach pisanych przez praktyków biznesu. Przedsiębiorczyni uprawiająca jogę w ogrodzie i zafascynowana tematyką finansów. Szczęśliwa żona, mama Roberta i Amelki, praktykująca wdzięczność każdego dnia. Uzależniona od pisania, świec zapachowych i pysznej, aromatycznej kawy.