Brand Yourself – nadchodzi trzecia edycja Orion Woman!

You are currently viewing Brand Yourself – nadchodzi trzecia edycja Orion Woman!

W dniu 14 czerwca 2024 roku w Warszawie odbędzie się kolejne spotkanie kobiet z branży digital marketingu w ramach inicjatywy Orion Woman. Projekt poświęcony budowaniu społeczności kobiet z branży tym razem skupi się na pojęciu personal brandingu. Gdzie kupić bilety na Orion Woman i dlaczego warto tam być

Orion Woman – czym jest?

Orion Woman to projekt zainicjowany przez COO Orion Media Group – Magdalenę Żmudę. Powstał w 2023 roku i ma na celu tworzenie wspierającej się społeczności kobiet zajmujących się digital marketingiem. Za nami już dwa spotkania w ramach inspirującej inicjatywy, które poruszały m.in. temat odwagi w życiu prywatnym i zawodowym. Nadchodząca edycja skupi się na personal brandingu. Wydarzenie jest skierowane zarówno do kobiet, które dopiero planują kształtowanie marki osobistej, jak i tych, które robią to od lat. Rozmowy na różnych etapach kariery pozwalają na to, na czym zależy organizatorkom, czyli na wymianę doświadczeń i wzajemne inspirowanie się do działania.

Brand Yourself Edition – plan wydarzenia, bilety

Event pod hasłem „Brand Yourself” odbędzie się 14 czerwca 2024 roku w Galerii Domu Artysty Plastyka w Warszawie. Agenda spotkania prezentuje się następująco:

 • 15:30 – rozpoczęcie spotkania i powitanie uczestniczek;
 • 16:00 – panel dyskusyjny z udziałem ekspertek;
 • 17:30 – czas na nawiązywanie kontaktów (przerwa na kawę i degustację wina);
 • 18:30 – wystąpienie Anety Chrzanowskiej;
 • 19:15–20:30 – kontynuacja networkingowej części spotkania i wymiana kontaktów.

Panel dyskusyjny moderować będzie inicjatorka Orion Woman, Magdalena Żmuda. Do rozmowy zaprosiła ekspertki od kształtowania marki osobistej, czyli:

 • Magdę Dubrawską – współwłaścicielkę agencji SOLD OUT;
 • Ewelinę Podrez-Siamę – założycielkę agencji Fox Strategy;
 • Alinę Gwoździewicz – ekspertkę w dziedzinie marketingu i marek osobistych.

Poza tym swoją prelekcję poprowadzi Aneta Chrzanowska, czyli social media managerka w LPP. S.A., która od 10 lat realizuje strategie komunikacji dla topowych marek beauty & fashion.

Bilety na wydarzenie zamówisz na stronie orionwoman.pl. Warto się pospieszyć, ponieważ ze względu na kameralny charakter spotkań liczba miejsc jest ograniczona. Na stronie można przeczytać także opinie kobiet, które uczestniczyły w poprzednich edycjach Orion Woman. Jak widać, zdecydowanie warto tam być!

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu Orion Woman?

Udział w nadchodzącym wydarzeniu Orion Woman to szansa na zwiększenie swoich kompetencji zawodowych. To okazja do rozwoju i poznania innych wartościowych kobiet z branży digital marketingu (i nie tylko). Dzięki uczestnictwu można:

 • zwiększyć pewność siebie;
 • rozbudować sieć kontaktów;
 • dowiedzieć się, jak kreować markę osobistą;
 • poznać inspirujące historie innych uczestniczek;
 • wzmocnić swoją wartość na rynku pracy.

Orion Woman spotkanie kobiet z branży digital marketingu

Partnerami wydarzenia zostali: DiWine, Madelle, Ania Kruk, Coffee and Sons, Crispy Natural i Sundose. Patronat medialny nad eventem sprawują: Wysokie Obcasy, magazyn Ohme, Sprawny Marketing, iWoman, GlamStyle, Anywhere For Her, portal biznesowy PolecanyBiznes.pl, Wystarczająco Dobre i popularny portal nowoczesnych kobiet e-Wenus.pl. Patronat honorowy obejmuje IAB Polska.

Zajrzyj na stronę orionwoman.pl i jeszcze dziś zamów swoją wejściówkę. Personal branding to klucz do budowania silnej pozycji na rynku i wzmacniania pewności siebie, która przydaje się nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym. Nie może Cię tam zabraknąć!

Redakcja e-Wenus.pl

Wyjątkowy cyfrowy magazyn i najlepszy kobiecy portal e-Wenus.pl tworzony jest przez kobiety i dla kobiet. Magazyn o współczesnym świecie widziany oczami kobiet porusza istotne dla nich tematy. Naszymi czytelniczkami są kobiety nowoczesne, czyli:
 • Przedsiębiorcze Polki prowadzące własne firmy i działalność nierejestrowaną, a także te pracujące na etacie.
 • Mamy poświęcające się macierzyństwu lub łączące pracę zawodową z wychowywaniem dzieci.
 • Kobiety niezależne i singielki, które mają odwagę żyć według własnych zasad.
Chcemy być inspiracją dla innych kobiet dzielić się poradami na wiele życiowych kwestii i zachęcać do rozwoju w każdej dziedzinie życia. Piszemy o wydarzeniach i książkach dla kobiet, a także o finansach, stylu życia, pracy i biznesie, hobby, ezoteryce, rozwoju osobistym, modzie, urodzie, zdrowiu, zakupach, kulturze, wnętrzach i kobiecych pasjach jak np. w cyklu artykułów pt. Pasjonatki.