Biznesowe przyjaciółki — zapraszamy na kolację dla przedsiębiorczych kobiet!

You are currently viewing Biznesowe przyjaciółki — zapraszamy na kolację dla przedsiębiorczych kobiet!

Wspieranie i inspirowanie kobiet jest dla mnie naturalną sprawą. Sama na swojej drodze spotkałam mnóstwo kobiet, które dmuchały w moje skrzydła, dlatego chciałam to oddać i wesprzeć inne panie. Na jednych ze spotkań networkingowych poznałam Anię i tak od słowa do słowa stwierdziłyśmy, żeby zrobić coś razem, połączyć siły i stworzyć społeczność dla kobiet. Społeczność, która będzie uczyć, wspierać, inspirować i przygotowywać kobiety na zmieniający się świat. Tak powstały KOBIETY JUTRA.

Kobiety Jutra przez długi okres czasu działały w Internecie, gdzie raz w miesiącu spotykałyśmy się na tematycznych webinarach. Jednak od dłuższego czasu chciałyśmy wyjść z wirtualnego świata i iść w teren. Pewnego razu, wracając pociągiem z Warszawy do Krakowa z kobiecego śniadania biznesowego, wpadłam na pomysł, żeby też organizować takie spotkania. Tylko nie chciałam śniadań biznesowych, bo tego jest dużo. Wpadłam na pomysł kolacji. Podzieliłam się moim pomysłem z Anią — i tak 20 kwietnia 2023 wystartowała nasza pierwsza kolacja biznesowa dla przedsiębiorczych kobiet.

Miałyśmy obawy, czy pomysł się uda, czy będzie zainteresowanie. Cała niepewność szybko minęła, ponieważ w ciągu 2 tygodni wszystkie bilety zostały sprzedane! Kolacja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, nie spodziewaliśmy się takiego zainteresowania. Dlatego postanowiłyśmy zrobić drugą edycję, która odbyła się 22 czerwca 2023, a we wrześniu startujemy z trzecim spotkaniem.

Kobiety potrzebują spotkań, rozmów i inspiracji. Czasami nie mają takiej “biznesowej przyjaciółki”, z którą mogą porozmawiać o rozterkach w prowadzeniu biznesu. Na naszych kolacjach mogą porozmawiać, znaleźć wsparcie, rozwiązanie, przyszłe klientki czy partnerki biznesowe. Nasze kolacje biznesowe dla przedsiębiorczych kobiet są kameralne i na luzie, dlatego sądzimy, że właśnie ta atmosfera pozwala dziewczynom dobrze czuć się na wydarzeniu i chętnie przychodzą na kolejne.

Przy dobrym jedzeniu prezentujemy swoje biznesy, marki osobiste oraz rozmawiamy z zaproszonym gościem. Zawsze na naszych spotkaniach jest gość specjalny. Nasza gościni specjalna, opowiada o swojej drodze do miejsca, w którym jest, przekazuje ciekawe pomysły, triki biznesowe, marketingowe. Na pierwszej kolacji gościłyśmy Angelikę Wielgus-Lach, która pracuję w radiu RMF MAXX i tworzy kanał na YouTube “Kulisy sukcesu”. Natomiast na drugą kolację zaprosiłyśmy Magdę Lelicką, która w internecie tworzy markę osobistą “Lelkova”. Magda od 5 lat zajmuje się mediami społecznościowymi i marketingiem w internecie. Każda z zaproszonych kobiet jest na różnym etapie swojej kariery, zajmuje się ciekawymi, ale różnymi tematami. Natomiast poprzez swoje doświadczenie i historię inspiruje mnóstwo kobiet pracujących zawodowo i prowadzących własne biznesy.

Przez nasze wydarzenia kobiety nawiązują współpracę, spotykają się prywatnie, co mnie bardzo cieszy. Jestem mega dumna z siebie i z Ani, że stworzyliśmy przestrzeń dla kobiet, z której one korzystają i czerpią garściami. Rozpiera nas duma i chęć działania, żeby robić więcej. W planach mamy nie tylko kolacje biznesowe dla przedsiębiorczych kobiet, ale inne, ciekawe wydarzenia.

Jeden mały pomysł, jedno wydarzenie, może stworzyć coś pięknego. Mała iskierka rozpaliła płomień i stworzyła inspirujące kolacje dla kobiet: Kolacje dla KOBIET JUTRA, które nie boją się wyzwań zmieniającego się świata. Informacje o kolejnych kolacjach dla kobiet znajdziesz na naszych profilach w mediach społecznościowych.

 

Redakcja e-Wenus.pl

Wyjątkowy cyfrowy magazyn i najlepszy kobiecy portal e-Wenus.pl tworzony jest przez kobiety i dla kobiet. Magazyn o współczesnym świecie widziany oczami kobiet porusza istotne dla nich tematy. Naszymi czytelniczkami są kobiety nowoczesne, czyli:
  • Przedsiębiorcze Polki prowadzące własne firmy i działalność nierejestrowaną, a także te pracujące na etacie.
  • Mamy poświęcające się macierzyństwu lub łączące pracę zawodową z wychowywaniem dzieci.
  • Kobiety niezależne i singielki, które mają odwagę żyć według własnych zasad.
Chcemy być inspiracją dla innych kobiet dzielić się poradami na wiele życiowych kwestii i zachęcać do rozwoju w każdej dziedzinie życia. Piszemy o wydarzeniach i książkach dla kobiet, a także o finansach, stylu życia, pracy i biznesie, hobby, ezoteryce, rozwoju osobistym, modzie, urodzie, zdrowiu, zakupach, kulturze, wnętrzach i kobiecych pasjach jak np. w cyklu artykułów pt. Pasjonatki.